Guess

Značka Guess představuje módní životní styl. Firma původem z Kalifornie, která na světové trhy pronikla jako výrobce džínů. Velmi rychle se však dokázala zorientovat ve světě módy a módních trendů a svou výrobu rozšířila mimo jiné také o hodinky a šperky.

Právě hodinky Guess byly veřejnosti předstasveny už v roce 1984 a velmi rychle dokázaly proniknout také do Evropy, Asie, Jižní Ameriky a vůbec do celého světa. Hodinky Guess jsou oblíbené především pro své designové zpracování značky, udržují styl a nadčasový design. Ikdyž si většina zákazníků právě tyto módní hodinky pořídí kvůli jejich vzhledu, mohou se také spolehnout na jejich technickou dokonalost.
Firma vzoruje hodinky pánské, dámské i řadu modelů tak zvaně unisex, kdy není rozhodující, zda je nosí žena či muž. Hodinky Guess jsou osazovány kvalitními a přesnými strojky, v současné době vždy poháněnými bateriemi (quartzové). 
 
A pokud se jedná o značkové šperky značky GUess, všichni víme, že jde o kvalitní šperky. Styl, kterým se vyznačují šperky Guess, jedinečným způsobem kombinuje eleganci a styl v jednom. Pokud si zakoupíte šperk značky Guess, můžete si být jistí, že nikdo nepřehlédne váš smysl pro styl a originalitu.

189
399011893990

Stránka 1 z 13 - 219 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 13 - 219 položek celkem