Prosíme objednávejte pouze pokud máte o vybrané zboží skutečně zájem. Ceny na eshopu jsou nastaveny tak, abyste mohli zakoupit vyhlédnuté zboží za co nejlepší cenu.
Často zcela zbytečné vratky vedou pouze k navyšování ceny pro všechny zákazníky.

V případě, že nejste nákupu zboží pevně rozhodnuti a ani naše odpověď na Váše dotazy ke zboží Vám nepomůže v rozhodnutí, pak doporučujeme nákup v některé kamenné prodejně, kde si budete moci zboží prohlédnout a vyzkoušet, u nás bohužel toto až na výjimky (zboží Skladem u nás) možné není.

Pokud máte ke zboží před zakoupením jakýkoliv dotaz, prosím kontaktujte nás. Děkujeme. 

POSTUP PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNÍ


Důležité: Pokud nejste rozhodnuti si zboží ponechat, nesundávejte prosíme visačky, neodstraňujte ochranné fólie, nepoškozujte dárkovou krabičku a originální obal.
Prodáváme výhradně značkové zboží, které tímto výrazně ztrácí na hodnotě.

Pokud jste zboží zakoupil jako spotřebitel (nikoliv pro další prodej, bez uvedení IČ na nákupním dokladu apod.) máte právo zboží bez udání důvodu vrátit do 14 kalendářních dní od data převzetí zboží (pozor, jedná se o 14 kalendářních, nikoliv pracovních dní). Odstoupení je nutné doručit do 14-ti dní od převzetí zboží, na zaslání zboží zpět máte 14 dní od zaslání od odstoupení. Doporučujeme pro urychlení vyřízení vše odeslat najednou co nejdříve.

Nepoužité zboží v původním obalu prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození. Zejména v případě hodinek prosíme o zvlášť pečlivé balení, abychom předešli zbytečným problémům, neboť nemůžeme nést odpovědnost za Vámi balené zboží a dopravce. Zásilku doporučujeme pojistit pro případ poškození či ztráty.
V žádném případě neakceptujeme zásilky zaslané s dobírkou. Po přijetí zboží bude zkontrolováno a pokud bude vše v pořádku, platba bude vrácena během 14 dní od odstoupení od kupní smlouvy.

Zákazník nese náklady na zaslání zpět, v případě příplatkové dopravy není cena za dopravu vrácena, nelze vracet zboží upravené na míru (např. gravírování) a nevratné jsou rovněž poplatky za příplatkové služby,, pokud byly objednány a čerpány (např. dárkové balení zboží).

Prosím vytiskněte a vyplňte fomulář Odstoupení od kupní smlouvy: formulář odstoupení od kupní smlouvy (PDF)

Přiložte jej spolu s fakturou do zásilky a odešlete na adresu:
Bohdan Skovroňský
TimeOutlet.cz
Seník 8
535 01

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, prosím kontaktujte nás.

Vrácení zboží z důvodu odstoupení od smlouvy - plné znění

1. Právo odstoupit od smlouvy

 1.1 Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

 1.2 Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni,kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží.

 1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat prodávajícího: Bohdan Skovroňský, Seník 8, 53501, email info@timeoutlet.cz formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo  e-mailem). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

 1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.
 
2. Důsledky odstoupení od smlouvy

 2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady. Nelze však požadovat takový způsob vrácení platby, kterým nám vzniknou dodatečné náklady.

 Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo prokážete-li, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve

 2.2 Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, zašlete zpět na adresu Bohdan Skovroňský, Seník 8, 53501.
Lhůta se považuje za zachovanou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

 2.2.1 Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží. Maximální náklady jsou odhadované ve výši 250 Kč.

2.2.3. Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.