Dárkové balení

Dárkové balení

Sháníte nejen hodinky, ale zároveň krásný dárek, který potěší? Nabízíme Vám dárkové balení, stačí si zvolit jeden z luxusních balících papírů, které se mění dle ročního období a svátků, a o vše ostatní se postaráme.


Gravírování hodinek

Gravírování hodinek

Nabízíme také možnost gravírování na Vaše nové hodinky. Gravírování na hodinky je ideální v případě dárku, hodinkám vtisknete personalizaci a obdarovaný bude mít radost z originálního a krásného dárku. Podívejte se v naší galerii, jak může gravírování na hodinkách vypadat...


Jak předejít poškození hodinek?

Jak předejít poškození hodinek?

Nabízíme několik tipů a rad, jak udržet Vaše nové hodinky ve stále skvělém stavu. Hodinky vybírejte vždy podle účelu použití. Pokud se budete řídit našimi radami a doporučeními, budou Vám dlouho sloužit v perfektním stavu.


Versus by Versace

Versus by Versace

Nyní nově široká nabídka hodinek Versus by Versace za nejlepší ceny! Prohlédněte si aktuální kolekci více než 150 modelů dámských hodinek Versus by Versace, pro pány nabízímepřes 30 modelů hodinek Versus.


Nejlepší cena na trhu

U většiny hodinek nabízíme nejlepší cenu na trhu. Jak je to možné? Jak dokážeme nabídnout značkové hodinky levně? Čím se odlišujeme od konkurence?


Vánoce 2019 - informace k objednávkám

Vánoce 2019 - informace k objednávkám

Prosím věnujte pozornost dostupnostem a informacím o termínech odeslání uvedených u jednotlivých produktů.
Pokud si přejete, aby byla vysoká šance na doručení do Vánoc, prosím objednávejte v následující termíny.